Цікаві статті

 • Перші зуби у немовлят

  Стоматологи заявляє, що час появи перших зубів залежить від багатьох чинників: спадковості, якість харчування, а також від кліматичних особливостей місцевості проживання. Крім того, у дівчаток перші зубів, як правило, з'являється раніше, тому стать дитини також має значення. Однак бували випадки, коли зуби прорізувалися у дітей на першому або другому місяці життя, а іноді дитина вже народжувався з декількома різцями і навіть молярами.

 • Чи можна визначити характер по зубах?

  Про взаємозв'язок будови зубів з певними психотипами заявляє значне число сучасних фахівців. Физиогномика - наука, що вивчає вплив зовнішніх факторів на певні риси характеру, - робить досить великий акцент саме на тому, як визначити характер людини по зубах. Зокрема, деякі висновки про особистість можна зробити, поглянувши на їх форму.

 • анатомія посмішки

  Максимальна робота м'язів відбувається, коли людина посміхається «від душі», тобто широко і щиро. Фахівці вважають, що саме така посмішка приносить найбільшу користь в фізіологічних і психологічних аспектах. По-перше, завдяки постійному навантаженні лицьові м'язи зміцнюються, що благотворно позначається на імунній системі в цілому.

 • За умови дотримання всіх вимог проведення операції і ретельного підбору системи імплантатів, вони можуть служити довгі роки, аж до кінця життя пацієнта. На підставі багаторічної практики і світової статистики, успіх імплантацій варіюється в діапазоні 92-98%, що є дуже високим показником в медицині.

  Мельник Д.В.
 • Прикус впливає на хребет

  Якщо ви думаєте, що неправильний прикус впливає тільки на вигляд вашої щелепи або зубів, ви помиляєтеся. Перш за все, від подібних проблем страждає хребет. Наприклад, якщо ваш прикус далекий від правильного, то і хребетного стовпа буде викривлений. В такому випадку, одна лише мануальна терапія не матиме належний ефект поки не буде усунена першопричина.

 • Імплантація зубів: найраніший випадок

  Якщо говорити про сучасну методику імплантації зубів, то, звичайно ж, перший успішний досвід з імплантації титанового стрижня належить професору-Інгвар Пер Бранемарк, який в 60-х роках минулого століття став першовідкривачем даної методики. Однак це не означає, що до цього часу на місце втрачених зубів не намагалися вживити різні конструкції. Найдавніший приклад подібних процедур датований 600 роком нашої ери.

 • На сьогоднішній день імплантація є найефективнішим і високотехнологічним способом протезування втрачених або відсутніх зубів, а найпоширеніший тип імплантації, якому одноголосно віддають перевагу фахівці всього світу, - це установка корневідих гвинтових імплантатів.

  Мельник Д.В.

Сторінки