диспансерне спостереження


Помилково вважати, що, закінчивши лікування, можна на роки забути про стоматолога. Не слід довіряти рекламним трюкам про довічної гарантії результатів лікування. Кожний лікувальний захід має певну ймовірність різних ускладнень. І навіть в тому випадку якщо все виконано лікарями на "відмінно", через певний час обов'язково виникне якась проблема.

Вирішити цю проблему простіше, легше і дешевше, якщо вона виявляється на ранньому етапі свого виникнення. Тому зберегти досягнутий лікуванням результат на максимально тривалий термін можна тільки в тому випадку, якщо регулярно відвідувати клініку для профілактичних оглядів. Світовою наукою визнано, що основною причиною більшості стоматологічних захворювань і ускладнень є наслідки життєдіяльності мікробів.

. Тому основним профілактичним заходом для попередження можливих ускладнень є і залишається професійна гігієна порожнини рота. Тому на мене покладено обов'язки диспансерного спостереження за пацієнтами. Вони з певною регулярністю запрошують пацієнтів на професійну чистку зубів, під час якої здійснюють контроль за станом порожнини рота і на ранніх стадіях виявляють можливі ускладнення. Я просшу своїх пацієнтів не нехтувати своїм здоров'ям, регулярно відвідувати профілактичні огляди і вчасно проводити професійну чистку зубів.

  • Історія
  • Догляд за зубами
  • Лікарі
  • Цікаві факти
Портфоліо

пов'язані принципи