Робота з мікроскопом


На сьогоднішній день якісне лікування зубів залежить не тільки від кваліфікації лікаря-стоматолога, а й від того, які технології він використовує в своїй практиці. Так поява мікроскопа в стоматології допомогло досягти нових вершин і отримати найкращі результати.
Без сумніву операційний мікроскоп як прилад, що поєднує оптику і коаксіальне освітлення, покращує якість лікування.
Під час ендодонтичного лікування мікроскоп дозволяє краще контролювати чистоту стінок каналів, відсутність залишків тимчасового пломбувального матеріалу і якість обтурації.
В даний час виконання таких складних процедур, як витяг уламків інструментів, видалення внутріканальних штифтів, контроль за розпломбування кореневих каналів, профілактика перфораций кореня зуба, не можливо уявити без використання збільшувальною оптики. При роботі всередині каналу доктор проводить всі маніпуляції, базуючись не на тактильних відчуттях, а на об'єктивну баченні клінічної ситуації.
Операційний мікроскоп також значно розширив можливості проведення апікальних мікрохірургічних операцій. Він дозволяє проводити більш щадні хірургічні втручання, обмежити площу видалення кісткової тканини, зменшити обсяг видалення верхівкової частини кореня при лікуванні зубів.

  • Догляд за зубами
  • Ендодонтія
  • Лікарі
  • Хірургія
Портфоліо

пов'язані принципи